Загрузка...
zhovten1337@gmail.com Приемная: +38 (044) 251-55-87 +38 (044) 259-20-03

З 2018 року діє нова система реабілітації хворих в санаторіях!!!

З 2018 року діє нова система реабілітації хворих в санаторіях!!!

Застрахована (працююча)  особа, якій необхідна реабілітація обирає санаторій для відновлювального лікування за власним бажанням та рекомендацією лікаря!!!

Порядок відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторію за рахунок коштів регіональних Управлінь виконавчих дирекцій Фонду соціального страхування України за тристоронніми договорами

Порядок отримання даної послуги:

1. Відбір та направлення застрахованих осіб на лікування в реабілітаційні відділення санаторію здійснюється за рекомендацією лікуючого лікаря закладу охорони здоров’я за наявності медичних показань відповідно до профілів медичної реабілітації з урахуванням протипоказань та наявності висновку ЛКК.

2. Заклад охорони здоров’я, де застрахована особа перебуває на лікуванні, протягом доби з моменту надання висновку ЛКК інформує орган Фонду за місцем обліку закладу охорони здоров’я.

Гаряча лінія Фонду соціального страхування України 0-800-501-892

3. Представник фонду зв’язується з застрахованою особою для впорядкування необхідних документів.

4. Застрахована особа приїздить до санаторію з тристороннім договором та відкритим листком непрацездатності. Для реабілітації при порушенні перебігу вагітності листок непрацездатності не видається.

 

Профілі захворювання, за якими санаторій приймає на реабілітаційне лікування:

1. Кардіо-пульмонарна реабілітація: підгострий період інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них), стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них), підгострий період після операцій на серці.

2. Нейрореабілітація: підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них), підгострий період черепно-мозкових травм.

3. М’язово-скелетна реабілітація: підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних), ревматологічні захворювання.

4. Кардіо-пульмонарна реабілітація: цукровий діабет;

5. Порушення перебігу вагітності: ускладнена вагітність;

6. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після оперативних втручань на органах зору;

7. Соматична реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення;

8. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації, розлади пов’язані із споживанням їжі, неорганічні розлади сну, соматоформні розлади, неврастенія.

На верх